System znakowania opraw i okularów p/słonecznych

Program OKULISTA jest prostym narzędziem ułatwiającm pracę w gabinecie okulistycznym. Pracuje w środowisku Windows - również w sieci lokalnej. Poniżej przedstawiamy najważniejsze funkcje programu OKULISTA.

Program umożliwia wydruk etykiet zawierających nazwę i cenę asortymentu oraz kod kreskowy w prosty sposób zapewniający znakowanie opraw okularowych i okularów p/słonecznych. Wydruku można dokonać bezpośrednio z programu - spod kartoteki materiałowej lub podczas przyjmowania opraw i okularów do magazynu.

Wygląd etykiet pokazuje rysunek. Po wydruku składa się je na połowe i za "uszko" zawiesza na zauszniku. Materiał, z którego są wykonane oraz metoda wydruku zapewniają dużą trwałość nawet w miejscach o dużym nasłonecznieniu (wydruk termotransferowy na wysokiej jakości etykietach polipropylenowych o fakturze perłowej bieli). Znakowane w ten sposób oprawy i okulary zapewniają pełną identyfikowalność w kartotece materiałowej, dają możliwość błyskawicznego przeprowadzenia inwentaryzacji za pomocą skanera lub kolektora danych oraz są czytelne dla klienta i nie zasłaniają pola widzenia podczas przymierzania.

Program obsługuje 2 formaty etykiet:

1. Etykiety większe 95 x 15 mm drukowane na drukarkach Zebra i Birch

2. Etykiety mniejsze 55 x 10 mm z przewężeniem na środku - drukowane na drukarkach Dymo

Kontakt z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe (tzn. bardzo szybko).

Telefon: +48 668 859 853
Formularz kontaktowy: